Lajme

Moti sot: I vranët dhe me diell, temperaturat nga -7 deri në 7 gradë Celsius

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:24 / 3 Dhjetor 2020

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.

Do të fryjë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës përcjell Klan Kosova.