Roze

Motra e Loredanes e ka të fejuarin bukurosh

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:30 / 21 Janar 2021

A e dinit që motra e Loredana Zefit, Rozafa, është e fejuara e reperit të njohur kosovar, Gent Fatali?

Genti njihet për shkak të kengëve të bukura, një pjesë prej të cilave kanë arritur që të shndërrohen në hite.

Genti, ka treguar edhe vetë se është mjaftë i dashuruar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, siç kuptojmë, Rozafa dhe Loredana nuk duket të kenë raporte të mira mes vete, madje thuhet se ato nuk flasin fare me njëra tjetren.

Se cila është arsyeja pse ato nuk kanë relata të mira, kjo mbetet e pa zbuluar.