Roze

Motrat Mustafa vizitojnë nënën, shfaqen njëra më zonjë se tjetra

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:42 / 10 March 2021

Motrat Mustafa janë këngëtaret tejet të dashura për publikun kosovar.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private.

Së fundi, ato përmes një postimi kanë treguar se e kanë vizituar nënën e tyre.

E në foton e publikuar, ao po duken njëra më zonjë se tjetra.