Roze

Mposhti përfundimisht sëmundjen, Lulja shfaqet në një moment romantik me Lirimin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:00 / 11 February 2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Dje ajo mori lajmin e madh se kishte mposhtur përfundimisht leukeminë.

E sot ajo u shfaq në një moment romantik me bashkëshortin e saj.

Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është lule-1.jpg