Roze

“Myzhde” në familjen e ministrit kosovar

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:22 / 9 Janar 2021

Është fejuar Albert Quni, djali i ministrit të FSK-së, Anton Quni.

“Babi të dëshiron shumë fat në jetë. Paqi jetë të gjatë dhe të lumtur. Urime”, ka shkruar Quni.

Image may contain: 2 people, people sitting, shoes and indoor
Image may contain: 6 people, people standing and people dancing
Image may contain: 2 people, indoor
Image may contain: 2 people, people sitting and plant
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 5 people, indoor
Image may contain: 7 people, people standing and indoor
Image may contain: 3 people, table and indoor
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: 3 people, people standing, table and indoor
Image may contain: 2 people, people standing and indoor