Roze

Naimi e ul në prehër Mihrijen

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:00 / 7 Janar 2021

Naim Abazi dhe Mihrija janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Pasi që nuk ndalen duke postuar momente të ndryshme në rrjete sociale, të dy janë aktiv në forma të shumta.

Duke reflektuar gjithmonë me pozitivitet ata e shprehin dashurinë në shumë mënyra.

Këtë herë, është Mihrija ajo e cila ndau një moment të lumtur pranë tij, ku shihet e ulur në prehërin e Naimit.

Për më shumë, shikojeni imazhin e radhës./kosovarja