25.8 C
New York

Neca sapo doli nga duart e ‘arta’ të Njomzës, e ka bërë tamam si kukull

Published:

- Advertisement -

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

- Advertisement -

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit shihet se e ka rregulluar Njomza dhe po duket tejet bukur.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit