Rajoni TV

Një grua nudo hyn në program dhe hedh gur në drejtim të moderatore

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:00 / 22 March 2021

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rumani, një grua nudo hyn në skenë dhe qëllon me gur moderatoren teksa ajo po fliste.

Moderatorja Mirella Vaida sapo e kuptoi që një grua po i afrohej teksa ajo fliste para karmerave, filloi të bërtistë dhe të bëntë hapa prapa.

Dy punonjës vrapuan pas gruas duke u përpjekur ta ndalonin, por gruaja arriti të gjuante me gur prezantuesen.

Pas publikimit, videoja mori mijëra klikime në pak minuta.