Lajme

Një i vrarë dhe dy të plagosur në Mitrovicë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:32 / 12 February 2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Mitrovicë pasi një person dyshohet se është vrarë.

Personi që dyshohet se është vrarë, është punëtor në picerinë “Proper Pica”.

Po ashtu, në këtë incident kanë mbetur edhe dy persona të plagosur, gjersa ende nuk dihet gjendja e tyre.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por të njëjtit kanë qenë të paqasshëm.