Roze

Një mama seksi si Lauryn Goodman, modelja mahnit me bikini duke shëtitur me të voglin e saj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:10 / 30 Nëntor 2020

Ajo ka udhëtuar për në Dubai me motrën e saj Chloe dhe fëmijët e tyre.

Lauryn Goodman dukej se po shijonte diellin ndërsa u drejtua për në pishinë me djalin e saj Junior, gjashtë muajsh te premten.

Influencerja, 29-vjeçare, shfaqi fizikun e saj të pabesueshëm pas lindjes në bikini Versace.

Nuk munguan as komentet e shumta për në pas këtyre fotove.