Roze

Një nënë tejet tërheqëse si Yllka, del për kafe e veshur plot stil

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:02 / 6 March 2021

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Këngëtaren e gjejmë tejet aktive me psotime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shhet se ka dalë për kafe, e veshja e saj plot stil është ajo që pa dyshim mori gjithë vëmendjen.