Roze

Nuk di të ndalet/ Modelja e ekspozon më shumë seç duhet gjoksin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:25 / 10 Dhjetor 2020

Ajo u bë modelja e parë me përmasa të mëdha që u shfaq në kopertinën e revistës “Vogue”. 

Bëhet fjalë për Ashley Graham, e cila gjithmonë u bën thirrje femrave që ta duan veten e tyre ashtu siç janë.

Ajo nuk ka turp të tregoj trupin e saj pa filtra. 

Së fundmi, modelja e kolme ka postuar në Instagram disa momente nga prapaskenat e xhirimeve të saj të ardhshme. Ajo do të pozojë sërish për edicionin italian të revistës së modës.

33-vjeçarja shfaqet super seksi dhe nuk i lë vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin e saj të bollshëm.

Pin on Curvy and Sexy