Roze

Oriola Marashi pozon më joshëse se kurrë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:15 / 18 March 2021

Oriola Marashi është njëra nga modelet më të komentuara kohën e fundit dhe po ashtu ndër më aktivet në media.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese veshur me një fustan transparent, e të hapur tek pjesa e gjoksit, shkruan Syri.net Kosova.

Oriola dukej më provokuese se kurrë teksa kishte marrë pozë shumë të veçantë në këtë imazh, derisa kishte falënderuar ndjekësit për urimet me rastin e ditëlindjes së saj.