Friday, July 30, 2021

Pa maska e distancë, Sami Lushtaku ua mësynë odave në fshatrat e komunës së Skenderajt

Kryetari i degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku ka postuar një fotografi nga Polaci, shkruan rajoni.net.

Lushtaku thotë se Polaci është e gatshme për fitoren e PDK-së si asnjëherë më parë.

Në fotografitë e postuara nga Lushtaku shihet se janë një numër i madh personash në një odë ku nuk po mbahet distanca e as maskat./Rajoni.net/

Postimi i plotë:

Me zemër të ngrohtë u pritëm sonte në lagjen Hoti të Polacit. Mbështetja për Partinë Demokratike të Kosovës është masive si gjithmonë. Ne jemi të vetmit që mund ta mbajmë në binarët e duhur shtetin e Kosovës! SL

Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, njerëz të ulur
Imazhi mund të përmbajë: 6 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme
Imazhi mund të përmbajë: 22 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme