Roze

Pak para lindjes së vajzës, Sara do t’ju befasojë me këtë veprim

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:17 / 2 Dhjetor 2020

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku tregon se ka ngrirë gips në formën e barkut të saj për ta mbajtur kujtim gjatë jetës.