Roze

Pamela Anderson nuk i ndalon imazhet atraktive, kësaj radhe nga banjo

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:56 / 26 Nëntor 2020

Pamela ka publikuar foto nga banjo.

Pamela Anderson si duket nuk e ka ndërmend t’ua lëshoj vendin vajzave të reja, shkruan lajmi.net.

Përkundër viteve dhe karrierës së gjatë, ajo vazhdon të jetë tejet e komentuar dhe në top-formë.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpesh publikon foto nga e kaluara, mirëpo bazuar në fotot e reja që i realizon shumë pak vihet re dallimi.

Pamela edhe kësaj radhe ka pozuar atraktive. Tani zgjodhi që të realizoj foto në banjo ndërsa ka marrë pozë provokuese.

Sigurisht se edhe vullnetin e madh ia japin fansat e shumtë.

Të tjera