Lajme

Parashikimi i motit për sot në Kosovë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:00 / 9 March 2021

Sot parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme.

Sipas Prishtina Weather në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes mund të ketë edhe reshje bore.

Temperaturat minimale pritet të jenë 1 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 5 gradë.