Saturday, January 22, 2022

Pas ndarjes nga bashkëshorti, në këtë gjendje ka përfunduar Tuna

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAinfo.https://video.gjirafa.com/embed/tuna-po-i-shijon-pushimet-luksoze

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me një filter dhe po duket shumë ndryshe nga herat e tjera.