Roze

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:59 / 14 Janar 2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin.

Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ndërruar mbiemrin e të birin në “Instagram”.

Ndërsa, Tuna ka publikuar në “Instastory”, një shprehje në të cilën thotë: “E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re”.

Nëpërmjet kësaj mund të themi se këngëtarja ka dhënë një mesazh, që ndarja nga Patrisi ka ardhur si pasoje e gënjeshtrave e ndoshta një tradhtie të mundshme.