Sunday, January 23, 2022

Pasi u kurorëzua, Aida tani vjen me diçka e re

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ditë më parë i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht.

Këngëtarja është kurorëzuar me Naser Qelin.

“Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time”, kishe shkruar Aida në Instagram, krahas fotografisë ku shihej pranë bashkëshortit.

Aida Doçi nuk e ka ndalur punën dhe së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një video me mbishkrimin “Së shpejti”.