Roze

Pasi u nda nga burri, Shkenda Dubova vishet sërish me fustan të bardhë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:19 / 30 March 2021

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur.

Ajo njihet si një femër tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Shkenda Dubova tashmë po e shijon jetën e saj single.

Bukuroshja në fjalë se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan unik.

Në këtë veshje, Shkenda po duket super hot.