Roze

Po e shijon diellin në Maldive, Dhurata del pa grim dhe në bikine

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:27 / 2 March 2021

Këngëtarja u paraqit joshëse në Instagram.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë foto joshëse për ndjekësit.

Ajo së fundi po shijon ditët e nxehta nga vendi ku po pushon, teksa shfaqet mjaft atraktive.

Këngëtarja erdhi me një imazh seksi ku theksoi linjat trupore përmes fustan të bardhë dhe me bikini të bardhë lart që kishte veshur.

Vlen të theksohet se Dhurata së fundmi po shijon suksesin e projektit muzikor “Harrom”, i cili u pëlqye mjaft shumë.