Lajme

Policia aksion në tregun e automjetev në Fushë-Kosovë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:43 / 7 March 2021

Policia e Kosovës është duke e zhvilluar një aksion sot në tregun e automjeteve në Prishtinë.

Me këtë rast policia është duke qëndruar tek hyrja e tregut dhe është duke shpërndarë gjoba për të gjithë ata qe po i shkelin masat e vendosura nga Qeveria e Kosovës, për mos grumbullimin e qytetarëve në masë.

IndeksOnline është duke qëndruar aktualisht në tregun e automjeteve dhe ka parë nga afër që Policia e Kosovës po ashtu janë duke i dënuar qytetarët të cilët nuk janë duke bartur maska.