Featured

Pornostarja: ‘Seksi me Trumpin ishin 90 sekondat më të këqija të jetës sime’

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:41 / 9 February 2021

Një yll pornografie thotë se seksi me ish-presidentin amerikan, Donald Trump, pas shpinës së gruas së tij Melania Trump, ‘ishin 90 sekondat më të këqij të jetës’.

Stormy Daniels i tha ish-rregulluesit të Trump, Michael Cohen, se takimi i pretenduar në vitin 2006 ‘thjesht më bëri të urrej veten’.

Duke folur me Cohen, Daniels pohoi se Trump ishte pothuajse i zhveshur dhe ishte ulur në buzë të një shtrati hoteli duke e pritur, transmeton Klan Kosova.

Duke kujtuar ditën, që thuhet se ishte zhvilluar në një turne golfi bamirësie në Liqenin Tahoe, ajo shtoi: “Unë thjesht u ngriva dhe nuk dija çfarë të thosha. Ai ishte zhveshur dhe ishte ulur në buzë të shtratit duke bërë përshtypjen e tij më të mirë por tmerrësisht shqetësuese’.

Daniels, emri i vërtetë i të cilit është Stephanie Clifford, vazhdoi: “Unë shkova në anën tjetër dhe ai u ngrit në këmbë nga shtrati dhe ishte si “Ky është shansi juaj”. Dhe unë isha si “Çfarë?” dhe ai ishte si “Ju duhet të më tregoni sa keq e doni apo thjesht doni të ktheheni në park?”.

Daniels pretendon se ajo më pas bëri seks me Trump.

Ish presidenti – i cili u takua me Daniels në një turne golfi të famshëm një vit pasi ai u martua me gruan e tretë Melania – mohon pretendimet e saj. Daniels ndau detajet e asaj që ajo pretendon se ndodhi ndërsa bisedoi me Cohen.

Trump thuhet se kishte pasur marrëdhënie seksuale me Daniels muaj pasi Melania lindi djalin e tyre Barron, i cili tani është 14 vjeç. Lajmi për seksin e pretenduar goditi tabloidet amerikane pak më vonë, pastaj u shfaq përsëri pasi Trump kandidoi për zyrë dhe fitoi presidencën.

Këto pretendime thuhet se kanë shkaktuar një përçarje midis ish-presidentit dhe zonjës së parë në fillim të vitit 2018, dhe nxitën pretendimet se ajo u zhvendos përkohësisht në një hotel nga bashkëshorti i saj.