Roze

Provokon Anxhelina, ekspozon gjoksin pa ‘jelek’

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:00 / 7 Janar 2021

Këngëtarja së fundi po shihet aktive me postime nga pushimet.

Ajo ka nisur vitin 2021 në një nga vendet luksoze për të pushuar.

Pas lansimit të këngës së re, Hadërgjonaj u kthye në skenës muzikore pas një pauze të gjatë.

Artistja shqiptare menjëherë pas hyrjes në vitin 2021 po shfaqet atraktive në imazhet që po publikon me fansat dhe ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, ka publikuar fotografi e veshur me shumë stil ku ka ekspozuar gjoksin joshës.

Anxhelina ka veshur një këmishë me ngjyrë të bardhë, xhinse të shkurtëra.

Veshjen e ka kombinuar me një palë syze dhe bizhuteri që ka vendosur.

Këngëtarja mori pëlqime dhe komente në këtë postim./Lajminet