Lajme

Pse është shtyer seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve?

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:45 / 10 February 2021

Gjykata Speciale ka njoftuar të mërkurën se seanca e ardhshme ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, e paraparë të mbahej të enjten, do të shtyhet për pesë ditë.

Sipas njoftimit të publikuar, seanca e ardhshme do të mbahet më 16 shkurt me fillim prej orës 11:00.Image