Saturday, January 22, 2022

Publikohen bisedat në ‘Whatsapp’ të Don Xhonit me modelen ruse

Reperi nga Drenica, Don Xhoni ka publikuar së fundmi bisedat me modelen ruso-koreane.

Gjatë ditës së djeshme, reperi në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një pjesë nga biseda në WhatsApp.

Në audio dëgjohet modelja duke i thënë: “të dua Xhonatan Isufi im” në gjuhen ruse”.

Po ashtu, modelja e ka ftuar atë në Rusi dhe është shprehur haptazi që e dashuron reperin nga Drenica.