Rajoni TV

Publikohet video e fundit e Tahir Zemajt, para se të vritej

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:04 / 4 Janar 2021

Në mediat sociale është publikuar një video e vjetër e një tubimi në fshatin Isniq të Decanit.

Në këtë tubim kishte marrë pjesë edhe komandanti Tahir Zemaj, ku mban edhe një fjalim të gjatë.

Zemaj thuhet të ketë shkuar në këtë fshat për herë të fundit, para se të vritej.

Ndërkaq qytetarët që kanë komentuar këtë video dhe deklaratën e Zemajt, thonë se atë nuk kanë dëshirë ta dëgjojnë ‘ata që ishin mbledhësit e fondit të 3 përqindëshit, përfshirë Isa Mustafën, Bujar Bukoshin e Xhavit Halitin.

Shikoni videon më poshtë: