25.8 C
New York

Publikohet videoklipi i këngës përfaqësuese në Eurovizion, fustani i zbulon pjesën intime Anxhela Peristerit

Published:

- Advertisement -

Anxhela Peristeri publikoi mbrëmjen e djeshme versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur dhe të çarë deri në bel ndërsa ecte e zbathur në rrugë.

- Advertisement -

Por një detaj që bie në sy është se Anxhela Peristeri nuk ka veshur brendshme.

Teksa ecën një pjesën e çarë të fustanin i zbulohen pjesët intime.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit