Roze

Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:12 / 30 Nëntor 2020

A e ka parë Gili ketë foto të resë së saj?

E dashura e Robert Beranit, djalit të Gilit dhe Ilir Beranit, po jeton ditët më të bukura të të lidhjes së tij dashurore.

Herolina duket meekullueshëm dhe shumë moderne në çdo foto që poston në rrjete sociale.

Deri më tani Herolinen ende nuk e kemi parë nën shoqërinë e vjehrres së saj, Gilit, që ende duket tamam bukuroshe.