Saturday, January 22, 2022

Rina Balaj i vë të pasmet në dukje

Ajo është duke e shijuar tani suksesin e këngës së re

Këngëtarja, Rina Balaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale, madje vazhdimisht publikon fotografi nga jeta e saj e përditshme.

Balaj shpeshherë poston fotografi provokuese, teksa vë në pah format e saj trupore.

Së fundmi në një fotografi këngëtarja ka fokusuar të pasmet, e që vazhdimisht publikon edhe video nga ushtrimet që bën pothuajse çdo ditë në palestër.

Ajo është duke e shijuar tani suksesin e këngës ‘Bad Rosita’, të cilën e ka publikuar që dy muaj dhe numëron miliona klikime.