Roze

Rina Balaj shfaqet unike në fustan transparent

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:46 / 22 March 2021

Rina ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës shqiptare.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga seti i ri fotografik, duke e vënë në fokus fizkun e saj të formësuar.

Rina në fotografitë e postuara shihet e veshur me një fustan të ngushtë i cili i shfaqte trupin mjaft shumë.