Roze

Rita Ora të pasmet në plan të parë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:01 / 16 February 2021

Këngëtarja Rita Ora pas “epit” të saj ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Fillimisht Rita kishte fshirë të gjitha fotot e saj në Instagram dhe pas këngës ajo udhëtoi për në Australi.

Atje ajo do të jetë për disa muaj ku do të jetë në jurinë e programit “The Voice” që zbulon zërat më të mirë të Australisë.

E para se ajo të paraqitet në juri ka postuar disa foto ku “të pasmet” janë në planin e parë.

Rita, po ashtu, është duke e shijuar suksesin e “Bang” këngë të cilën e realizoi më 12 shkurt dhe deri me tani ka 1.5 milion klikime në youtube.