Uncategorized

Rita Ora thekson linjat trupore në bikini!

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:56 / 15 Nëntor 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare.

Përpos suksesit me projektet muzikore, ajo shpesh merr vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut, me paraqitjet që bën.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur në bikini, duke vënë në pah linjat e saj bombastike trupore, që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.