Roze

Roberti tregon pse u arrestua në Gjermani

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:48 / 20 February 2021

Robert Berisha këngëtar dhe tani edhe moderator i njour, i cili bie shpesh në syrin e mediave rozë ka ndarë me fansat e tij një ngjarje interesante që i kishte ndodhur kur ishte 17 vjeçar.


Robert Berisha në një intervistë për Prive, ka treguar se si u arrsetua në Gjermani dhe iu ndalua të udhëtonte në europë për 10 vjet

.
“Kemi qenë një turne tre mujor me 60 koncerte në krejt Gjermaninë edhe një organizator (mos t’ia përmendi emrin), krejt i ka bërë në rregull veç sendin kryesor nuk e ka bërë në rregull: I kemi pasur vizat për dy javë, dhe kur u ndalëm në një pompë benzine, ne krejt merrnim gjëra dhe organizatori paguante, edhe ai qe punonte aty e ka vërejtur edhe ka thënë me vete: ‘Ky i ka marrë këta në të zezën ashiqare’, edhe ka njoftuar policinë dhe ka ardhur policia na ka fut në burg, edhe aty e kemi marrë vesh se i kemi pasur vizat për dy javë”, ka treguar ai.