Roze

Sa e paska ndryshuar vuajtja Elvana Gjaten

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:02 / 24 Dhjetor 2020

Ka kohë që Elvana Gjaten nuk e shohim askund.

Bash kur ishte në kulmin e aktivitetit dhe të famës, Elvana u zhduk dhe nuk u duk më gjëkundi.

Megjithatë, këngët e saj dëgjohen edhe më tej me admirim dhe kohë pas kohe ajo përflitet , sidomos për atë se përse u zhduk, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Elvana kohë më parë ishte mollë sherri mes dy grupe djemsh. Arsyet se përse ndodhi i gjithë konflikti ende mbeten të pa qarta.

Ndryshe, pak kohë më parë u tha se këngëtarja po kthehet me një duet me Mozzik, shkruan “Kosovarja”.