Roze

Sa shumë shkëlqen me këtë stil të flokëve Zaimina

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:33 / 12 Janar 2021

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më joshëse dhe më të komentura shqiptare.

Ajo gjithashtu është mjaft aktive në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas here ndan me fansat postime të ndryshme.

Së fundmi këngëtarja shqiptare ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Prej vitesh Zaiminën jemi mësuar ta shohim me flokë të zinj por tashmë këngëtarja ka vendosur të ndryshojë.

Ajo ka ndarë disa imazhe në InstaStory, përmes të cilave tregon se është kthyer në bionde. Ndonëse rrallë shfaqet e tillë, krijuesja e hitit “Shumë” vjen në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse.