Lajme

Sami Lushtaku merr mbështetje në fshatrat e Skenderajt

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:31 / 23 Janar 2021

Ish Kryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, strukutura të degës së PDK në Skenderaj dhe kandidate për deputetë kanë bashkëbiseduar me banorët e Rakinicës, Kopiliqit të Poshtëm, Kopiliqit të Epërm si dhe me të rinjet e BL Runik. Lushtaku ka siguruar qytetarët se vota e tyre për PDK-në do të jetë vote për shtet të dinjitetshëm, shkruan rajoni.net.

“Edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit, Drenica do të votojë për rimëkëmbjen e shtetit”, ka thënë Lushtaku./rajoni.net/

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz të ulur, tabelë dhe E brendshme
Imazhi mund të përmbajë: 5 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme
Imazhi mund të përmbajë: 7 njerëz, E brendshme