Lajme

Sami Lushtaku ua mësynë odave në Drenas, nuk e thërret Ramiz Lladrovcin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:51 / 20 Janar 2021

Kryetari i PDK-së në Skenderaj ka postuar fotografi nga takimet e kësaj partie në fshatin Nekoc të Drenasit, shkruan rajoni.net

Në fotografi shihen edhe kandidatët për deputetë Mërgim Lushtaku dhe Ganimete Musliu, por bië në sy mosprezenca e Ramiz Lladrovcit, i cili mban pozitën e kryetarit të komunës së Drenasit.

Postimi i tij i plotë:

Në Nekoc të Drenasit takova shumë mbështetës të Partisë Demokratike të Kosovës. Besimi i tyre është i palëkundur në mbështetje të PDK-së sepse ky besim është ndërtuar mbi bazë të punëve e projekteve përgjatë viteve. PDK është subjekti i vetëm politik në vend i cili garanton zhvillim, siguri dhe stabilitet! SL

Imazhi mund të përmbajë: 7 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme