Roze

Sara publikon foto duke e ushqyer vajzën me gji

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:02 / 6 March 2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Sara ka ndarë me ndjekësit nje foto ku shihet duke e ushqyer vajzën me qumësht gjiri.