Roze

Sherr për një vajzë, rrihet Andi i “Për’puthen”

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:10 / 14 Dhjetor 2020

Që nga daljet e para të Andit të Perputhen zbuloj se ai ka patur një të shkuar mjaft problematike.

Së fundmi një video në rrjetet sociale po e vërteton këtë.

Faqja Perputhem ttch ka publikuar videon teksa këngëtari Petro Xhori e quan Andin bushtër dhe e godet! Thuhet se sherri ka ndodhur për shkak të një vajze.