Rajoni TV

Shkurte Fejza publikon këngën “Shqipëria bahçe e Zotit”

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:02 / 14 March 2021

“Shqipëria bahçe e Zotit”, kënga e re e Shkurte Fejzës.

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohr shqiptare, Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Shqipëria bahçe e Zotit”, quhet kënga e re nga artistja e dashur e publikut.

Tekstin e shkroi Naim Gjoshi dhe Shkurte Fejza ndërsa Mmuzika dhe orkestracioni nga Naim Gjoshi.