Roze

Shtëpia e Mihrijes dhe Naimit me pamje madhështore

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:30 / 26 Dhjetor 2020

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë çifti më i dalluar në shoëbiz.

Dyshja me përkushtimin që kanë në profesionin e njejt, shpesh janë pjesë e mediave rozë.

Përveç profesonit, qendër e vëmendjes janë edhe për jetën private duke ndarë momente të ndryshme për ndjekësit e tyre.

Në fotografinë e fundit, Mihrija ndau një pjesë të oborrit dhe shtëpisë, e që shihet një pamje madhështore.