25.8 C
New York

Si e vlerësoni ndryshimin drastik të Violetë Kukajt?

Published:

- Advertisement -

Violetë Kukaj është një këngëtare e cila ka bërë një ndryshim tejet të madh tek vetja.

Duke qenë një femër e dalluar dhe tejet e zonja në pozat që publikon, ajo shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

- Advertisement -

Mirëpo, kohëve të fundit aq shumë ndërhyrje ka realizuar tek vetja saqë këngëtarja duket krejtësisht si person tjetër.

Për më shumë, shikojeni edhe ju dallimin.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit