Lajme

Skenderaj/ Albin Kurti serish në odat e Drenicës

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:32 / 11 February 2021

Kandidati i VV-së për kryeministër, Albin Kurti e ka vazhduar fushatën zgjedhore në Skenderaj, kështu e bënë të ditur kryetari i qendrës, Hysni Mehani, shkruan rajoni.

“Sot, bashkë me kryeministrin Albin Kurti dhe kandaitatët për deputetë, mbajtëm takime me banorët e fshatrave Klinë, Klladernicë dhe Runik. Skënderaj tashmë është bërë pjesë e ndryshimit të madh më 14 shkurt. ”, ka thënë Mehani.

Kujtojm së herën e fundit Kurtit u pritë me vezë nga Rinia Demokratike e Kosovës./Rajoni.org/

May be an image of 5 people, including Hysni Mehani, people standing dhe people sitting
May be an image of 1 person, standing dhe E brendshme
May be an image of 4 njerëz, people sitting dhe people standing
May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing, pemë dhe ambiente të jashtme