Lajme

Skenderaj/Arrestohen dy persona nga Klina e Poshtme, u kapen me mbi 3 kg drogë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:09 / 28 March 2021

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, në Klinë e Poshtme të Skenderajt, pasi që gjatë kontrollimit të veturës dhe shtëpisë së tyre, janë gjetur dhe konfiskuar 3 kg e 120 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

Nga të dyshuarit, është sekuestruar vetura dhe dy telefona mobil.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.