Monday, January 17, 2022

Sot, Milan-Juventus, dueli i madh me mungesa të shumta

Gjatë ditës së sotme zhvillohet java e 16-të e Serie A.

Kampionati Italian do të luhet me katër orare të ndryshme, duke filluar nga ora 12:30.

Derbi i javës zhvillohet nga ora 20:45 në mes të Milanit dhe Juventusit.