Sport

Super Barcelona, dhuron spektatkël ndaj Osasunas

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:03 / 29 Nëntor 2020

Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme në Camp Nou ndaj Osasunës.

Pas 2 golave në pjesën e parë më Braithëaite dhe Griezmann, është radha e Coutinhos për të dërguar shifrat në 3-0 në minutën e 57′.

Për 4-0 u kujdes Lionel Messi me një supergol.