Tags About

Tag: About

Zemaj tregon për masat që u diskutuan me kryetarët e komunave

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that want to see you...

After all is said and done, more is said than done

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that want to see you...

Here What is in the game $80 Deluxe Edition

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that want to see you...

Killing Floor 2 New Sharpshooter Class Detailed

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that want to see you...

Play This Game for Free on Steam This Weekend

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that want to see you...

Most Read

Specialja fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së merr ftesë nga Specialja. Naim Kadolli, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka njoftuar se ka marrë ftesë nga Specialja. Thotë...

Benevento e ndal Juventusin

Juventusi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 me Beneventon në xhiron e nëntë të kampionatit italian, Serie-A. Gjithçka sa i përket rezultatit...

Habit moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në "Glamour Zone", me Ester Bylykun. Gjatë intervistës, ajo rrëfeu shumë të pathëna të jetës profesionale dhe...

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin...