Rajoni TV

‘Tarzani’ i Prishtinës: I prenë flokët në mes të borës dhe më pas lahet në pishinë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:31 / 27 March 2021

Një i ri nga Kosova ka sfiduar motin e ftohtë në të cilin kalojë vendi ynë gjatë javës që po e lëmë pas.

Në mes të borës dhe të ftohtit ai shihet duke prerë flokët, ndërsa më pas hidhet në një pishinë e cila gati sa nuk ishte e ngrirë nga temperaturat e ulëta.

Për më shumë shihni videon e sfidës së këtij të riu nga Prishtina